homepage

2024 ATLETICKÉ ZÁVODY ČLOVÍČKU DO TOHO - PŘIHLAŠOVÁNÍ

Milí Človíčci,

V SOUČASNÉ DOBĚ JE VĚTŠINA ZÁVODNÍCH SKUPINEK ZCELA NAPLNĚNA (zbývá poslední místo ve vlně č., skupina 2017 - 2018, plus pár míst pro nejmenší děti, uvolnilo se místo pro 2019 - 2020 ve vlně č. 2)

V případě, že se někdo ze závodů odhlási, může se kapacita uvolňovat.

Pokud jste se nepřihlásili, ale závodit byste chtěli, kontaktujte nás prosím emailem vysocany@atletikaclovicek.cz.

Vaši trenéři

 

 

 

Milí Človíčci,

blíží se termín závodů, které proběhnou v neděli 2.6.2024 na oválu Sparty v Podviňáku. Hlásit se můžete již nyní!

 

!!PROSÍME, VĚNUJTE POZORNOST NÁSLEDUJÍCÍM INFORMACÍM K PŘIHLAŠOVÁNÍ! (bude probíhat jinak, než jste doposud byli zvyklí) Děkujeme!

  • nově si v přihlášce vyberete  startovní čas (tj. vlnu), který vám nejvíce vyhovuje (vyjma nejmenších a nejstarších dětí - ty mají pouze jednu možnost). V příslušné vlně pak vyberete skupinku dle věku Vašeho dítěte - PROSÍME, DODRŽUJTE ROČNÍK NAROZENÍ, NEHLASTE DÍTĚ DO SKUPINKY, KAM VĚKOVĚ NEPATŘÍ! DĚKUJEME,
  • ve vlně č. 2 a 3 naleznete také skupinku pro sourozence - mix ročníků (pokud máte zájem, aby Vaše děti závodily v jedné skupince),
  • pokud chcete, aby Vaše dítě závodilo v jedné skupince s nějakým kamarádem,  musíte se předem domluvit a přihlásit se do stejné skupinky (i v rámci jedné vlny může mít konkrétní ročník více skupinek).
  • V PŘÍPADĚ, ŽE SE VÁM NEPODAŘÍ DÍTĚ ZAPSAT DO ŽÁDNÉ VĚKOVĚ ODPOVÍDAJÍCÍ SKUPINKY, PROSÍME, KONTAKTUJTE NÁS EMAILEM!  POŘEŠÍME!

 

Startovat budeme ve 3 vlnách:
- 9,00 - 10,30 hod. (ročníky 2015 - 2023),
- 11,00 - 12,30 hod. (ročníky 2014 - 2020, + sourozenecká skupinka s mixem ročníků)
- 13,00 - 14,30 hod. (ročníky 2011 - 2020 + sourozenecká skupinka s mixem ročníků)

V případě, že se skupinka naplní - možnost z výběru zmizí (tzn. pokud si chcete vybírat, přihlašujte se prosím včas). V případě, že by se do skupinky přihlásilo příliš málo dětí, budeme Vás kontaktovat a domluvíme se na případném přesunu.

PŘIHLÁŠKU NA ZÁVODY NALEZNETE ZDE! (stačí kliknout)

Doufáme, že bude vše fungovat tak, jak má a prosíme o shovívavost - možnost volby času zkoušíme poprvé a uvidíme, jak se osvědčí :)

Předem se omlouváme za případné komplikace. V případě jakéhokoliv problému nás prosím kontaktujte emailem na vysocany@atletikaclovicek.cz


S přáním pěkného dne,

Vaši trenéři