homepage

ČLOVÍČKŮV ADVENTNÍ KALENDÁŘ KE STAŽENÍ

Milí Človíčci,

ROK SE OPĚT BLÍŽÍ DO SVÉHO FINÁLE A PŘICHÁZÍ ČAS ADVENTU. Závěrečná část roku je plná dobrodružství – začne to zapalováním svíček na adventním věnci, pak se v ulicích (a možná i doma) objeví Mikuláš se svou partou, tj. s andělem a čerty, kuchyň nám doma rozvoní vanilka a perníkové koření (to maminky, samozřejmě s vaší pomocí, začnou péct cukroví), brzy potom se přidá i vůně jehličí – ano, je čas na vánoční stromeček. Možná bude někomu z vás plavat i kapr ve vaně ???? A nakonec přijde konečně ten Ježíšek – HURRÁÁÁÁ!!!

A co k tomu všemu patří? Co nám odpradávna zpříjemňuje to dlouhé čekání na Ježíška? Ano, správně, my to dobře víme – jaká radost najít každý den to správné číslíčko na adventním kalendáři, otevřít okénko, pytlíček, apod. a objevit nějakou tu sladkost či jinou užitečnou drobnost …

I my bychom vám rádi pomohli s ukrácením té dlouhé předvánoční chvíle – i od nás dostanete kliknutím na odkaz svůj adventní kalendář. Sice není naplněn čokoládou, ale činnostmi, přesto doufáme, že vám udělá radost!!!

S přáním krásného ADVENTU,

VAŠI TRENÉŘI

Ke stažení

ADVENTNÍ KALENDÁŘ (PDF, 3 MiB)