homepage

Co nás ještě čeká a nemine v tréninkovém roce 2022/2023

Milí Človíčci,

prosím věnujte pozornost následujícím informacím.

1. UKONČENÍ ZIMNÍ SEZÓNY - TRÉNUJEME VENKU!

Tento týden končíme zimní sezónu. Od příštího týdne, tj. od pondělí 20.3.2023 začínáme trénovat venku na oválech.
V této souvislosti prosíme, sledujte pravidelně náš web. V případě nepříznivého počasí se na webu (v den tréninku, cca do 13.00 hod.)  objeví informace o případném trénování v tělocvičně (tréninkové skupinky GYMLIT a BUMBÁLEK, kde je možné  případně přeběhnout mezi oválem a TV, mohou být v případě nepříznivého počasí připraveny na obě varianty).

Zároveň prosíme o dodržování základního pravidla, tj.  - RODIČE NESMÍ bez vyzvání VSTUPOVAT NA OVÁL (ani na dráhu, ani na hřiště ) V momentě, kdy nám předáte děti, odcházíte mimo tréninkovou plochu a opravdu se nezdržujete na sportovišti v naší blízkosti.  Také prosíme, nerozptylujte děti máváním a voláním přes plot. Moc děkujeme za pochopení!

2. JARNÍ ZÁVODY

Již nyní vás všechny můžeme pozvat na tradiční jarní závody, které se budou konat v neděli 28.5.2023 na oválu v Podvinném mlýně. Bližší informace a přihláška se objeví na našem webu časem :) Termín si ale můžete již nyní poznamenat do kalendáře.


3. POSLEDNÍ TRÉNINKY, SPOLEČNÉ TRÉNINKY S RODIČI, UKÁZKOVÁ HODINA PRO NOVÁČKY

V červnu nás čeká nejen konec tréninkového roku, ale  proběhnou také společné tréninky dětí a rodičů (v rámci posledních tréninků v tomto školním roce) a ukázková hodina pro nováčky. Bližší informace o těchto akcích naleznete na našem webu v průběhu května.

Poslední tréninky jednotlivých skupinek proběhnou:
- ÚTERNÍ SKUPINKY - v úterý 13.6.2023,
- STŘEDEČNÍ SKUPINKY - ve středu 14.6.2023,
- ČTVRTEČNÍ SKUPINKY - ve čtvrtek 15.6.2023,
- PONDĚLNÍ SKUPINKY - v pondělí 19.6.2023.Věříme, že si zbytek tréninkového roku společně užijeme!

S přáním pěkného dne,

Tým trenérů AtČLO