homepage

CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI V ZIMNÍ SEZÓNĚ

Naši milí, nejmenší,

bohužel přišlo období, kdy nás bude trápit déšť a zima.  DOPOLEDNÍ CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI SE TEDY PŘESOUVÁ DO TĚLOCVIČEN, ALE...

VZHLEDEM K NEPŘÍZNIVÉ EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACI nechceme trénování v tělocvičnách stanovovat úplně striktně. Může se stát, že počasí ukáže svou lepší stránku, tj. sluníčko a vyšší teploty :)  Pak bychom rádi s dětmi cvičili VENKU NA OVÁLU. 

POKUD NÁM POČASÍ DOVOLÍ JÍT TRÉNOVAT VEN, NALEZNETE INFO NA NAŠEM WEBU (většinou večer, den předem, nejpozději ale ten daný den do 8.00 hod. ráno).

V případě cvičení ve vnitřních prostorách prosíme všechny rodiče o MAXIMÁLNÍ OHLEDUPLNOST. PROSÍME, NECHOĎTE V PŘÍPADĚ  NACHLAZENÍ (Vašeho či dítěte) NA CVIČENÍ!  Bohužel, v případě Covid pozitivní osoby na tréninku ve vnitřních prostorách zamíří  dle infa z  "Hygieny" celá skupinka do karantény (netýká se očkovaných). Víme, že nakažení nemusí mít vůbec žádné příznaky, chceme ale riziko minimalizovat. Děkujeme.

Při vstupu do budovy (ČLOVÍČEK) musí mít všechny vstupující osoby zakrytá ústa a nos (vstup do budovy je možný pouze s respirátorem - rodiče celou dobu, děti pouze při průchodu budovou - v tělocvičně mít respirátory samozřejmě nemusí).

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI, DRŽME SI PALCE!

Petra a Dita