homepage

SKUPINKY PRO ŠKOLNÍ ROK 2026/2027 - STÁVAJÍCÍ DĚTI (ne nováčci)

Milí Človíčci,
 
v současné době byste všichni měli ve svých emailových schránkách mít email, který se týká skupinek pro příští školní rok 2026/2027. V případě, ,že se k Vám email nedostal, dejte prosíme vědět.
 
Letos jsme se rozhodli změnit způsob přihlašování dětí na příští školní rok (2026/2027).  Návrhy skupinek nepůjdou od nás mailem. Vy si dle ročníku narození dítěte vyberete skupinku, která vám bude nejvíce časově vyhovovat. Většina dětí bude mít více možností. Vybírat můžete ze skupinek ve Vysočanech, na Proseku a nově také na Invalidovně (ZŠ Strozziho).  Sourozenecká skupinka bude pouze jedna (úterý ve Vysočanech).
 
 
Pokud má Váš Človíček sourozence, který zatím netrénoval, ale od září 2026/2027 by se k nám rád přidal, využijte prosím tuto přihlášku i pro něho (sourozenci našich Človíčků mají přednost před ostatními nováčky).
 
 
V případě, že chcete, aby Vaše dítě s námi příští školní rok trénovalo, prosíme o vyplnění krátké  PŘIHLÁŠKY ZDE! 
  • heslo k přihlášce: v emailu
  • 1 dítě = 1 přihláška (v případě, že zvolíte sourozeneckou skupinku, pak platí 1 rodina = 1 přihláška - formulář Vás navede)
  • vyplníte ročník narození a otevře se Vám nabídka všech skupinek (Vysočany, Prosek,  Invalidovna) pro váš ročník,
  • po odeslání obdržíte do mailu kopii odpovědí (= potvrzení přihlášky)
PŘIHLÁŠKY BUDOU SPUŠTĚNY VE STŘEDU 3.6.2026 VE 20,00 HOD..
 
PŘIHLÁŠKU PROSÍME VYPLŇTE NEJPOZDĚJI DO PÁTKU 12.6.2026. Respektive - můžete vyplnit i později, ale... Po tomto datu budou nezaplněná místa nabídnuta novým zájemcům. 
 
Abychom přednostně zajistili místa všem dětem, které nyní  trénují a chtějí pokračovat, prosíme, nepřeposílejte email dalším lidem. Teprve vámi neobsazená místa budou nabídnuta novým zájemcům.
 
V případě, že se přihlásíte, ale časem si rozmyslíte, že trénovat s Človíčkem nechcete, sdělte nám prosím tuto informaci emailem.
 
U nejstarších dětí (rok 2015, příp. 2016), které už potřebují závodit se nabízí i možnost přestupu do oddílu A.C. Sparta Praha- zde prosím odpovězte na informační mail a do předmětu napište Sparta. Já poté zařídím rychlý a bezproblémový přestup (díky DF).
 
 
Děkujeme za Vaši spolupráci.
 
 
Zároveň připomínáme, že Vaše poslední tréninky proběhnou v týdnu od 15.6.2026 a budou společné s rodiči (výjimkou je středeční skupinka Máci a Šimona, která má o týden dříve)
 
S přáním pěkného dne,
 
Vaši trenéři