homepage

ZÁPISY NOVÁČKŮ PRO TRÉNINKOVÝ ROK 2023/2024 (netýká se stávajících dětí)

Milí budoucí Človíčci,

rozhodli jste se, že rozšíříte řady našich malých atletů, ale nevíte, jak na to?  Pak věnujte pozornost následujícím informacím.

ZÁPISY NOVÁČKŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2023/2024 STARTUJÍ PRÁVĚ NYNÍ!

  • do odpoledních kurzů Atletiky hrou přijímáme děti od 3 let, tj. ročníky 2020 a starší (nejstarším přijímaným ročníkem bude 2014),
  • do dopoledního kurzu Miniatletiky pro děti od 2 let bez rodičů přijímáme děti narozené v roce 2021 (případně 2020)

Zapsat se můžete následujícím způsobem:

  • EMAILEM - stačí poslat email na vysocany@atletikaclovicek.cz
  • v emailu je třeba uvést JMÉNO + PŘÍJMENÍ DÍTĚTE, ROČNÍK NAROZENÍ, telefonní číslo,
  • pokud máte preferenci místa trénování - Vysočany x Prosek - uveďte (pokud to jen trochu půjde, vyhovíme - ne vždy to ale bude možné),  nejmladší děti, tj. ročník 2020 a mladší, budou trénovat pouze ve Vysočanech
  • v případě, že máte zájem o konkrétní skupinku, můžete ji uvést při přihlašování (pokud je to jen trochu možné, vyhovíme) - současný rozvrh je ale pouze orientační, na rozvrhu pro příští rok teprve pracujeme.

Odpovíme  a potvrdíme  zápis do seznamu nováčků. Koncem června se Vám ozveme znovu, tentokrát již s návrhem konkrétní skupinky - většinou existuje více variant trénování.  Výjimku tvoří opět ročník 2020 - tyto děti trénují pouze ve Vysočanech, v pondělí od 15.00 hod. a dopolední Miniatletika.

 

Všichni nováčci hradí pololetní kurzovné až po druhém tréninku (tj. po 2. tréninku se mohou rozhodnout, zda budou pokračovat a uhradí kurzovné, nebo pokračovat nebudou - pak nás stačí informovat emailem, my dítě smažeme z evidence).


Ceník našich kurzů naleznete na našem webu CENÍK KURZŮ ATČLO

Podrobnější info a Atletice Človíček naleznete ZDE

Těšíme se na všechny malé, nové Človíčky!

Trenéři ATLETIKY ČLOVÍČEK