homepage

ZIMNÍ SEZÓNA V ČLOVÍČKU

Milí Človíčci,

bohužel přišlo období, kdy nás bude trápit déšť a zima.  Čeká nás tedy trénování v tělocvičnách (viz. email z poloviny října).

VZHLEDEM K NEPŘÍZNIVÉ EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACI nechceme trénování v tělocvičnách stanovovat striktně. Může se stát, že počasí ukáže svou lepší stránku, tj. sluníčko a vyšší teploty :)  Pak bychom rádi s dětmi trénovali VENKU NA OVÁLECH. Výjimkou jsou prosecké skupinky při GYMLIT, kde není osvětlený ovál - tady musí tréninky proběhnout opravdu již v tělocvičnách vždy.

POKUD NÁM POČASÍ DOVOLÍ JÍT TRÉNOVAT VEN, NALEZNETE INFO NA NAŠEM WEBU!

V případě trénování ve vnitřních prostorách prosíme všechny rodiče o MAXIMÁLNÍ OHLEDUPLNOST. PROSÍME, NEPOSÍLEJTE NACHLAZENÉ DĚTI NA TRÉNINK!  Bohužel, v případě Covid pozitivního dítěte na tréninku ve vnitřních prostorách zamíří  dle infa z  "Hygieny" celá skupinka do karantény (netýká se očkovaných). Víme, že děti nemusí mít vůbec žádné příznaky, chceme ale riziko minimalizovat. Děkujeme.

Rádi bychom vás poprosili o dodržování následujících pravidel:

  • prosíme, aby děti chodily na trénink "předoblečené"  (např. leginky pod kalhotami, trička již na sobě), aby převlékání v šatnách bylo co nejjednodušší a nejrychlejší,
  • pokud si děti nepoznají své věci (týká se především BUMBÁLKU a GYMLIT, kde se budou děti převlékat samy), prosíme, vše podepište (ať trenéři mohou rozklíčovat komu co patří), prosíme, aby děti s sebou měli jen to nezbytné, žádné věci navíc,
  • pokud Vaše dítě trénuje v tělocvičně ve škole (BUMBÁLEK, GYMLIT), prosíme o včasný příchod na trénink - trenéři odcházejí s dětmi do vnitra školy cca 10 minut před začátkem tréninku (následně se těsně před začátkem tréninku vrací pro případné opozdilce :)), trenéři vrací oblečené děti rodičům před hlavním vchodem - cca 10 - 15 minut po skončení tréninku.
  • při vstupu do budovy (ČLOVÍČEK) musí mít všechny vstupující osoby zakrytá ústa a nos (vstup do budovy je možný pouze s respirátorem - rodiče celou dobu, děti pouze při průchodu budovou, v tělocvičně mít respirátory samozřejmě nemusí), rodiče se nesmí v průběhu tréninku zdržovat ve vnitřních prostorách budovy (tj. předají dítě a odejdou, těsně před koncem tréninku se vrací),

RODIČE O TRPĚLIVOST - BUDOU TO PO DLOUHÉ DOBĚ PRVNÍ TRÉNINKY V TĚLOCVIČNÁCH A BUDE NÁM ASI CHVÍLI TRVAT, NEŽ SE S VÁMI, RODIČI SLADÍME :) Případné nedostatky doladíme za pochodu :) Veškeré informace dostanet na místě také od trenérů.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI, DRŽME SI PALCE!

VAŠI TRENÉŘI